O nás

Společnost Dorint přichází prostřednictvím svého velkoobchodu Dorint Group, a.s. s nabídkou kompletního sortimentu v oblasti vybavení koupelen.

Dorint Group, a.s. zaujímá přední postavení na mezi importéry a distributory keramických obkladů a dlažeb. Široká škála produktů ve všech cenových kategoriích, v minimálních ale i maximálních formátech od předních evropských výrobců tvoří pevný základ nabídky společnosti.

Podstatnou část nabídky tvoří taktéž zařizovací předměty. Sem patří zejména vodovodní baterie a armatury z produkce významných světových výrobců jako je například Grohe, Noken, Dornbracht nebo Kludi. V nabídce nesmí scházet ani sanitární keramika renomovaných značek Geberit, Porcelanosa Grupo, Ideal Standard a mnoha dalších.

Velmi obsáhlou část nabídky tvoří sprchové kouty a na výběr je opravdu pestrá škála výrobků od atypických zakázkových z italské produkce společnosti Duka přes německou preciznost od Hüppe po domácího lídra Sanswiss.

Ucelenou nabídku doplňují plechové vany a sprchové vaničky Bette, volně stojící vany a minibazény Treesse, dále vířivky od Jacuzzi, a německé koupelnové doplňky Emco.

Designové sprchové žlábky nabízíme v plné škále, a to nejen od českého výrobce Alcaplast, ale i prémiové řady od značek Viega, Tece nebo Geberit.

Stále oblíbenější sprchovací toalety, které patří mezi nejžádanější položky v oblasti intimní hygieny, se stávají pevnou součásti dodávek koupelnového vybavení. A proto v nabídce nemůže chybět to nejlepší od výrobců Grohe, Aquaclean Geberit a Tece.

Samostatnou kapitolu nabízeného sortimentu tvoří materiály pro pokládku a zpracování keramických obkladů a dlažeb.  Lídři mezi výrobci stavebních chemií Mapei a Kerakoll nabízí kompletní škálu lepidel, spárovacích hmot, tmelů a všech dalších potřebných materiálů.

Pevně věříme, že Vás naše nabídka osloví a že si vyberete z řady osvědčených produktů právě ty, které vám udělají radost a budou fungovat mnoho let. Právě proto na většinu z nich poskytujeme záruku 5 let.